
Що таке траса для кондиціонера?
Траса для кондиціонера – це комунікації, які з'єднують між собою внутрішній та зовнішній модуль спліт-системи, і без яких робота кліматичного обладнання не можлива. Траса складається з мідних труб, якими циркулює фреон, шланга для відведення води від внутрішнього модуля кондиціонера, кабель зв'язку обох блоків і електричного живлення спліт-систми.
Прокладання траси для кондиціонера - найкраще рішення в ситуації, коли немає чистового оздоблення стін, є можливість сховати всі комунікації, тим самим провести прихований монтаж кондиціонера. Такий спосіб зробити монтаж ми називаємо встановлення у два етапи. Основна перевага такого способу полягає в тому, що він виконується в два етапи.

-
Перший етап установки - прокладання міжблочних комунікацій для кондиціонера в штробу. Прокладання траси здійснюється під час ремонту приміщення.
-
Другий етап установки - монтаж обох блоків. Виконується після закінчення ремонту.
Відзначимо ще одну важливу перевагу послуги, прокладання траси для кондиціонера не зобов'язує вас одразу купувати апарат. Для початку робіт достатньо знати потужність кондиціонера в кВт або BTU. Це допоможе визначити точний діаметр міжблочних комунікацій, а також переріз дренажного шланга та електричного дроту. Внаслідок чого прокладка труб для кондиціонера буде виконана правильно. В результаті вам не доведеться виправляти недоліки, розкриваючи стіни і роблячи демонтаж кондиціонера і паяння мідних трубок.
Як відбуваєьбся процес прокладання траси для кондиціонера?
Спочатку вибирається місце для монтажу обох модулів кондиціонера, після чого готують стіни для закладання траси. Діаметр отворів у стіні повинен дозволяти проводити через них трубки з урахуванням теплоізолюючої оболонки. Так само визначається глибина штроб, в які укладаються мідні труби. Після цього на свої місця встановлюють модулі кондиціонера.
Укладання траси для кондиціонера по стелі
Розглянемо, як прокладання траси для кондиціонера по стелі реалізується, і якими способами. Перевага, про яку не варто забувати, це те, що прокладання комунікацій під кондиціонер може бути зроблено окремо від дренажного шланга. Пов'язано це з тим, що прокласти трасу під кондиціонер не є складним. Фреонової магістралі, якщо вона розділена з дренажем, ухил для прокладки не потрібен. Фреон у трубі тече під тиском, і її можна підняти прокласти по стелі. А ось вода в дренажній системі витікає самопливом, тому коли всі комунікації йдуть у зв'язці, з-за дренажу, для всього пучка потрібен ухил. Звідси і відкривається можливість зробити прокладку траси для кондиціонера по стелі. А слив, з ухилом два градуси на метр, відвести на вулицю чи каналізацію. Внаслідок чого поглиблення в сіні буде два (під мідну трасу та під дренажний шланг).
Можливість відведення дренажу окремо від фреонової магістралі, несе ще один жирний плюс. Якщо у вас є варіант, не порушуючи ухилу для самопливу, дійти до найближчого стояка або вуличної стіни, конденсат виводиться туди. Плюс полягає в тому, що не потрібно робити купівлю та монтаж дренажної помпи. Якщо постійний ухил для дренажу неможливий, монтаж траси кондиціонера по стелі без помпи неможливий.

Вартість монтажу в 2 етапи
* у ціну монтажу включено вартість трьох метрів магістралі.
** при монтажі можуть виникати додаткові роботи та матеріали.
У нас Ви можете придбати кондиціонери відомих брендів:
Що входить до стандартного монтажу кондиціонера?
* наші інженери прорахують точну вартість обладнання та робіт.
Як зробити замовлення?
1. Ви залишаєте заявку на нашому сайті або по телефону.
2. З вами зв'язується один із наших фахівців для підбору найбільш підходящого для вас варіанту.
3. У разі потреби у погоджений час до вас виїжджає інженер-оглядач для проведення вимірів та розрахунку остаточної вартості робіт.
4. У погоджений час до вас виїжджає бригада монтажників для встановлення обладнання та пусконалагоджувальних робіт.
5. Ви приймаєте роботу наших співробітників і тільки після цього робите оплату.
Приклади монтажу кондиціонерів
Монтаж кондиціонерів у квартирі, офісі чи будинку компанія EcoCOOL виоконує згідно нормативів та вимог виробників кліматичного обладнання.
